تبلیغات
ایستگاه دانشجویی|دانلود مقاله|پروژه|پرسشنامه|تحقیق|جزوه|نمونه سوال - مقاله مزایای عملکرد تولید در اجرای تولید به هنگام JIT

مقاله مزایای عملکرد تولید در اجرای تولید به هنگام JIT

مقاله ترجمه شده حاضر در 33 صفحه تهیه شده که در قالب ورد و با 900 کیلوبایت حجم میباشد و دارای متن انگلیسی نیز میباشد چکیده ی مختصری از متن ترجمه شده در زیر جهت آشنایی ارائه شده است.
(The production performance benefits from JIT implementation)
JITرقابت فشرده در بازارهای کنونی باعث شده شرکتها روشهای مورد استفاده در تجارت خود را دوباره بررسی کنند. سازندگان کسیرهای تجاری و عملکردهای مربوط به منابع در نزاع و کشمکش هستند و در این حالت رقبای بازاری قوی نیز در این ساختار ها شرکت می کنند. و از عملکردهای تولیدی در ساختار JIT استفاده می کنند و در نتیجه به ارتقاء فرایند ها ادامه می دهند. اگر چه سایتهای طرفدار ممکن است از انطباق JIT سود ببرند و میزان تحقق این ساختارها در ایالت متحده به نسبت کم است. این تحقیق از واکنش های مربوط با توجه به ساختارها اجرایی در عملکرد JIT شرکت ها به منظور فهم بهتری مزایا که شرکت ها در طول انطباق JIT کسب کرده اند تشکیل شده است و در این حالت تحقق همه جانبه و کاملتر آنها مفید است. نتایج این تحقیق بیانگر این مطلب است که تحقق کیفیت و ارتقأ متداوم و کاهش عملکردهای در فلسفه JIT می تواند با توجه به رقابت شرکتها مطرح می شوند. تحقیق JIT باعث می شود که عملکردها ی پائین ترین سطح لیست موجودی و کاهش هزینه کیفی و بیشترین واکنش مشتریان را به همراه داشته باشد. این تحقیق اینطور عنوان می کند که JIT یک استراتژی تولیدی به منظور ایجاد و فقط مزایای رقابتی می باشد.

دانلود مقاله


موضوع: مقاله،
برچسب ها: ساختار JIT، مقاله ترجمه شده، فلسفه JIT، دانلود مقاله،
[ سه شنبه 6 بهمن 1394 ] [ ساعت 12 و 49 دقیقه و 35 ثانیه ] [ admin admin ]